Hakkımızda

Yüksek Mimari Değerler
Bünyemizde bulundurduğumuz 6 ayrı şirket ile faaliyetlerimize tüm hızıyla devam ediyoruz. SEM GRUP olarak 20 yılı aşkın sürede güçlü ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

NELER YAPIYORUZ?Yaşam için tasarım

SEM GRUP çağdaş teknoloji ve mühendislik alanındaki değişimleri sürekli takip eden bir anlayışla 2004 yılında faaliyetine başlamış olan proje, müşavirlik, danışmanlık ve taahhüt hizmetleriyle inşaat sürekli takip eden bir anlayışla yerini almış bir kuruluştur.

https://www.semgrup.net/wp-content/uploads/2022/06/Architect-scaled-1.jpg
3D architecture abstract

ÜRETİMDaima yenilikçi bakışla üretim

SEM GRUP kurulduğu günden bu yana Proje – Üretim – Uygulama süreçlerini bir bütün olarak ele almakta ve yenilikçi fikirleri hayata geçirmektedir.
Endüstriyel yapılarda, çok katlı binalarda ve tüm özel mimari projelerde, estetiği, güvenliği, ekonomik çözümleri, kaliteyi optimum seviyede sunmaya devam etmek en büyük hedefimizdir. Bu nedenle yenilenen kurumsal yüzümüz misyonumuzu yansıtmakta ve gücümüze güç katmaktadır.
SEM GRUP müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermek için, rekabetçi bir maliyet anlayışı içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

ÖZGÜN TASARIMLARÖzgün olmak önceliğimizdir

SEM GRUP mevcut iş potansiyelini ve verimliliğini artırmak için konusunda uzman teknik elemanları bünyesinde bulundurmaktadır.
SEM GRUP, mevcut iş potansiyelini ve verimliliğini artırmak için konusunda uzman teknik elemanları bünyesinde bulundurmaktadır.
Teknik kadrosu ile mühendislik alanındaki gelişmeleri yakından takip etmek için İstanbul İnşaat Mühendisler Odası( IMO), üniversiteler ve özel kuruluşların vermiş olduğu kurs, konferans, seminer vb. etkinliklere katılarak sektör bünyesinde başarılı çalışmalarına artan bir ivmeyle devam etmektedir.

engineering automation building design

GÜCÜMÜZ DEĞERLERİMİZDİRİlkelerimiz ve değerlerimiz

Tüm ilişkilerimizde güven, dürüstlük ve iş etiği ön plandadır. Sürekli gelişim felsefesi ile daima en iyiyi hedefler ve verimliliğimizi arttırıyoruz.
https://www.semgrup.net/wp-content/uploads/2016/07/image-about-design-process.jpg
https://www.semgrup.net/wp-content/uploads/2022/05/Varlik-1-320x101.png

Gelin birlikte tasarlayalım

İlk başta bu işe başlamamızın nedenlerinden biri, tasarlamayı ve eser üretmeyi sevmemizdi. Ancak zaman içerisinde müşterilerimizin hayalleri, umutları bize daha çok ilham vermesi gönülden bağlanmamızı sağladı.
İletişim
Abdurrahmangazi Mah. Belediye Cad. Said Sok. No : 26 D:11-12 Sultanbeyli / İSTANBUL
Sosyal Medya